Warsztat Szkoleniowy w Międzyrzeczu prowadzi działalność już blisko 40 lat. Jako zakład jest cenionym usługodawcą w branży metalowej oraz producentem uznawanych wśród stolarzy urządzeń: okleiniarki i frezarki oraz wiertarki stołowej. Jest dla osób i firm, które chcą sprostać dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

Nasze przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowana kadrę z bogatym doświadczeniem w branży oraz park maszynowy dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać powierzone przez Państwa zlecenia według najwyższych standardów jakości oraz z zachowaniem terminów.

Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług poczynając od sporządzenia projektu, a kończąc na wykonaniu gotowego wyrobu. Pracę wykonujemy w oparciu o dokumentacje powierzoną lub na podstawie własnych opracowań.

Naszym klientom zapewniamy także doradztwo techniczne w zakresie technologii obróbki oraz doboru materiału.

W naszej pracy stosujemy sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnią praktyką. Nasza firma współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi z Polski. Chętnie podejmujemy współpracę w zakresie podwykonawstwa lub nowej produkcji.

Przedmiotem działalności jest:

  • działalność produkcyjna

  • praktyczne nauczanie zawodu

Dołącz do grana klientów ceniących jakość.

Nasza firma chętnie podejmie realizację najbardziej wymagających projektów z zakresu obróbki metalu. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne których potrzeby wiążą się z precyzyjną obróbką metalu.

Prowadzimy nabór na praktyczne przygotowanie/przyuczenie do zawodu na rok szkolny 2016/2017. Na praktyki zawodowe przyjmowani są słuchacze Gimnazjum Ochotniczego Hufca Pracy i Szkół Średnich. Jest możliwość odbycia praktyk w zawodach: ślusarz, tokarz, frezer.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.
Warsztat Szkoleniowy w Międzyrzeczu
ul. Staszica 20 66-300 Międzyrzecz
Kierownik warsztatu: Tomasz Kliszcz
Księgowa: Paulina Dyla
tel. kom. 512 201 589