Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. „Budowanie zespołu i sztuka rozwiązywania konfliktów”, który odbędzie się w WZDZ na ul. Sikorskiego 95 w dniu 26.11.2015 w sali nr 12, o godz. 9:00 – 16:00.

Celem szkolenia jest przede wszystkim podniesienie świadomości każdego z nas, a w szczególności menadżera i lidera organizacji, w której pracuje zespół. Dobry szef, organizator, menadżer to taka osoba, który posiada umiejętność doboru właściwych ludzi do konkretnych zadań w zespole. To również taka osoba, która ma świadomość istnienia możliwości konfliktu w grupie i reakcji na konflikt. Większość z nas intuicyjnie buduje różnego rodzaju zespołu, współpracuje, działa w grupach, również intuicyjnie rozwiązujemy spory, kłótnie czy konflikty, jakie stwarza nam życie. Celem szkolenia jest przede wszystkim podniesienie wiedzy i umiejętności z tego zakresu wiedzy na tyle, by móc zarówno budować zespół, jak i rozwiązywać konflikty bardziej świadomie i czynić to zgodnie „ze sztuką”.

Szkolenie kierowane jest do każdego, kto zauważył potrzebę rozwoju osobistego w zakresie kompetencji miękkich. Szkolenie jest skierowane do każdego, kto szuka nowych pomysłów na biznes, kto chce innych, niekonwencjonalnych rozwiązań dla swoich problemów, klientów czy chce zmienić profil swojej działalności.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest zespół, jakie są etapy procesu grupowego, poznają swoje role grupowe oraz dowiedzą się czym jest konflikt, jak można zarządzać nimi w zespole a także poznają narzędzia rozwiązywania konfliktów.

Szkolenie poprowadzi pani dr Katarzyna Niedzielska-Czyż – doktor nauk prawnych, absolwent studiów MBA w Szczecinie, absolwent studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach z certyfikatem ICF, uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z szeroko pojętych kompetencji miękkich. Wykładowca przedmiotów prawniczych i pasjonat kompetencji miękkich, w szczególności coachingu i inteligencji finansowej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie odbędzie się dnia 26 listopada 2015 r. w godzinach 9.00 – 16.00 w Gorzowie Wielkopolskim, miejsce szkolenia: Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp., ul. Sikorskiego 95, sala nr 12.

Organizator: Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP).

Zapisz się na szkolenie tutaj.

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Izabelli Maruszczak, tel.: (91) 312 92 22, e-mail: i.maruszczak@pfp.com.pl