IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

22 – 25 września 2014 r. Katowice

Już we wrześniu, przez trzy dni Katowice będą pełniły rolę gospodarza największego w Europie spotkania firm sektora MŚP.

Organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach IV edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 22 – 25 września 2014 roku.

Wydarzenie to już na stałe zapisało się w tradycji europejskich inicjatyw gospodarczych.
W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Współorganizatorem Kongresu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Gospodarki. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz Parlament Europejski.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu. Udział w kongresie jest BEZPŁATNY. Rejestracji on-line można dokonać na stronie internetowej www.kongresmsp.eu, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dot. powyższego wydarzenia.

Zapraszamy!


Organizator:rig katowice
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, 40-084 Katowice
tel. +48-32 35-111-80, 35-111-90
e-mail: rig@rig.katowice.pl
www.rig.katowice.pl www.kongresmsp.eu